Haber

Başkan Sandıkçı, “Canikli hemşehrilerim sandıklara sahip çıkacak”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, her fırsatta ilçe halkıyla bir araya gelerek talep ve önerilerini dikkatle dinlemeye devam ediyor. Alandan bir an olsun ayrılmayan Önder İbrahim Sandıkçı, ilçede devam eden tüm çalışmaları yakından takip ediyor. İlçede devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Önder İbrahim Sandıkçı, Canik Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek muhtarlarla görüşmeye geldi. Muhtarlarla sohbet edip ilçe genelinde devam eden çalışmalar hakkında istişarelerde bulunan Önder İbrahim Sandıkçı, daha sonra Caniklilileri mahallelerinde ziyaret etti. Önder İbrahim Sandıkçı, 14 Mayıs seçimlerinin ülke tarihinin en kritik seçimlerinden biri olduğuna işaret ederek, “Canikli hemşehrilerim sandık başına gidecektir” dedi.

Dünyanın Başkanını Gönülden Destekleyeceğiz
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Caniklilerin ülkede 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile 28’inci Milletvekili seçimlerinin öneminin bilincinde olduğunu belirterek, “14 Mayıs’ta ülkemizde yapılacak olan seçimler ilçemizde yapılacak. ülke tarihimizin en kritik seçimlerinden biri olacak. Canikli hemşerilerimiz bu seçimlerin kıymetini bilecek, eser ve hizmet üreten anlayışın yanında yer alacaktır. Ülkemize örnek projeler kazandıran, milletin dünya lideri ve gönül adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı gönülden destekleyeceğiz.
Allah’ın izniyle şehrimizde hemşerilerimizle birlikte Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği vereceğiz. Seçimlerden galip çıkacağız” dedi.

“Türk Yüzyılına Hazırız”

Önder İbrahim Sandıkçı, Canikli hemşehrilerimizin seçimlerde güven ve istikrardan yana tercihlerini kullanacaklarını ve sandığa sahip çıkacaklarını belirterek, “Canikli hemşerilerimin seçimlerde güven ve istikrardan yana olacaklarından şüphemiz yoktur. .
Canikli hemşerilerim 14 Mayıs’ta sandıklara sahip çıkacak, yılların birikimine sahip çıkacak. Canik’te Türk Yüzyılı’na hazırız. İlçemizde doğru adımlarla yolumuza devam edecek, her alanda geleceğe yönelik çalışmaları Canik’imize kazandırmaya devam edeceğiz.”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ya ziyaretlerinde AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay ve AK Parti Canik Belediye Meclis üyeleri eşlik etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu