Haber

CHP lideri ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasını başlattı

CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasını sosyal medya hesaplarından paylaştığı iki görselle “Yine bahar gelecek…” ve “Sayın Başkan” notlarıyla başlattı.

CHP Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bahar yine gelecek… Seven, sayan, kucaklayan, mesafe koymayan bir Türkiye. Midesi tok, kalbi, kalbi dolu bir Türkiye” notuyla paylaştığı ilk görüntüde. yaşama sevgisi Bilime, sanata, geleceğe inanan, ayağı yere basan, uzmanlığa saygı duyan bir Türkiye “En bilinen ve en keyifli müziğini söyleyebilen, neşesi katlanabilecek bir Türkiye için geliyoruz. çocuklarının gözünden okuyun. Söz sana bahar yine gelecek, sözüm sana bitmesin umut. Ben size söylüyorum, yine bahar gelecek, Kemal Bey sözlerinden dönmeyecek” dedi.

CHP lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, “Sn.

“Yıkıldın, bıktın, sıkıldın. Ne zaman bu son olsun istersen. Al elimden geldiğince. O zaman ben sana geliyorum ki bu güzel ülkenin insanları hayal görsün.” Yine.Sadece bu boş çantayı doldurmak için değil, evladınızın umut dolu gözlerine.Geliyoruz ki uzağa bakasınız.Uzaklarda unutulmuş kardeşim yürüyelim yan yana.Biz size geliyoruz. Gerçekten yaşamaya başlayabilirim. Ben Kemal, sana söz veriyorum. Geri dönmeyeceğim.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu