Haber

ING, Cumhuriyetin 100. yılını Melissa Vargas’ın rol aldığı, farklılıkları kucaklayan bir reklam filmiyle kutladı.

ING, Cumhuriyetin 100. yılını Melissa Vargas’ın rol aldığı, farklılıkları kucaklayan bir reklam filmiyle kutladı.

Çeşitliliği içeren ve fırsat eşitliğini destekleyen marka değerleriyle öne çıkan ING Türkiye, 100. yıl için hazırladığı anlamlı reklam filminde, Cumhuriyet’in tüm farklılıkları kucaklayan ve fırsat eşitliği sunan yıldız voleybolcu Melissa Vargas’ı kutluyor. Cumhuriyetin yıldönümü. Sıra dışı başarılarıyla öne çıkan Melissa Vargas, reklam filminde “ING’nin Cumhuriyet kutlama filminde neden ben varım?” Soruna Cumhuriyetin getirdiği özgürlüklere vurgu yaparak cevap veriyor.

Farklılıkları içeren, fırsat eşitliğini destekleyen bir anlayışı benimseyen ve “Kuralların ötesinde, hayatta” söylemiyle çığır açan marka tavrıyla öne çıkan ING Türkiye, Cumhuriyetin 100. yılını markasına yakışan anlamlı bir reklam filmiyle kutladı. değerler. “ING, Cumhuriyetin normların ötesindeki değerlerini temsil eder” diyerek Cumhuriyetin 100. yılını kutlayan marka, Cumhuriyetin tüm farklılıkları kucakladığına ve yıldız voleybolcu Melissa ile eşit fırsatlar sunduğuna dikkat çekiyor. Olağanüstü başarılarıyla hepimizi gururlandıran Vargas, hazırladığı reklam filminde karşımıza çıkıyor.

Türk Kadın Milli Voleybol Takımı’nın başarılı oyuncusu Melissa Vargas reklamda şunları söyledi: “ING’nin Cumhuriyet kutlama filminde neden ben varım?” Soruna Cumhuriyetin getirdiği özgürlüklere vurgu yaparak cevap veriyor. Cumhuriyetin sunduğu fırsat eşitliği sayesinde özgür yaşamanın kutlandığı filmde, Atatürk’ün “Cumhuriyet özellikle yetimlerin yardımıdır” sözü vurgulanıyor. Ayrıca Vargas, Cumhuriyetin tüm farklılıkları kucaklayan yapısı sayesinde Türkiye’de istediği kişi olabildiğini, kızlara ilham verebildiğini ve onlarla birebir grupta oynama fırsatı bulduğunu belirtiyor.

Reklamı izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=z-B8RBEkxM8

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

espiyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu